Niedziela z grami strategicznymi w “Starej Remizie”

baner-szachy-fenix

Włocławski Klub Szachowy 1938 działający w Klubie “Stara Remiza” zaprasza w niedzielę – 26 10.14 do Sali Zebrań wszystkich miłośników królewskiej gry na ostatnie w październiku rozgrywki szachowe – Otwarte Mistrzostwa Włocławka w szachach szybkich.
W turnieju mają prawo uczestniczyć wszyscy chętni zawodnicy bez względu na posiadana kategorię. Początek Turnieju o godz.9.30 , zaś zakończenie przewiduje się około godz.15.00, kiedy to organizatorzy przewidują ogłoszenie wyników i wręczenie pucharu i dyplomów najlepszym graczom.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy komunikat turniejowy.


Także w niedzielę , do sali tańca “Starej Remizy” zaprasza od godz.9.00 do 16.00 Klub Strategicznych Gier Fantasy “Fenix” na “Khans of Tarkir Game Day” – turniej kolekcjonerskiej gry karcianej “Magic the Gathering” ,organizowany na trzy tygodnie po premierze najnowszego dodatku Khans of Tarkir. Gracze będą mieć  okazję do przetestowania swoich strategii z użyciem najnowszych kart. Dla uczestników i zwycięzców czekają promocyjne karty z alternatywnymi rysunkami, a za pierwsze miejsce przewidziana jest unikatowa mata z napisem CHAMPION.  Klub “Fenix” oraz Klub CK Browar B.” Stara Remiza” dziękują Księgarni Gdańscy “Wszystko Dla Ucznia” za ufundowanie kolekcjonerskich nagród rzeczowych.
Uczestnictwo w turnieju jest darmowe – wystarczy przyjść ze swoją talią kart w formacie standard.
Zapraszamy na Żabią 8.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.