Nocne granie w Taktyku – czary, duchy i telepatia

Magiczna noc slider 1080

Klub Taktyk zaprasza na kolejne całonocne spotkanie z planszówkami. W Noc Przepowiedni pradawni Czarodzieje spróbują wieszczyć z kart przyszłość, wróżki-zombiuszki wytworzą szalony klimat Arkham, a Stwór próbował będzie rozproszyć przebiegłe żartobliwe Duszki.

Pradawne manuskrypty opisują grę, dzięki której dawno temu młodzi adepci sztuk magicznych rozwijali ważny dar przepowiadania. Odkryty pod obeliskami Stonehenge “Wizard” stał się współcześnie tak popularny, że rozgrywane są turnieje miedzynarodowe. Polska wersja gry miała premierę 2 tygodnie temu i już ma wielu zwolenników. O miano najlepszego czarodzieja w Taktyku może rywalizować każdy, a wydawnictwo G3 ufundowało atrakcyjne nagrody. Kto natomiast zamierza tej nocy przeżyć coś, co zapiera dech, może liczyć na mroczne i tajemnicze gry wydawnictwa Galakta, w tym cenione na całym świecie “Horror w Arkham” i “Posiadłość szaleństwa”.
Nie zabraknie oczywiście psot i żartów. Wesołe “Duszki”, oszukujace wzrok “Gloobz!” i nie mające nadal oficjalnej polskiej nazwy “Amazonki” (w Taktyku jest tylko zagraniczny oryginał!), gwarantują mnóstwo śmiechu. Można przyjść w towarzystwie i zagrać w “Telepatię”, można też samemu – “NMBR 9” wystarczy na wiele godzin. Gier nie trzeba znać, gdyż błyskawicznie objaśnią je instruktorzy.
Uwaga! W Noc Przepowiedni obowiązują magiczne stroje – kreatywność i pomysłowość zostaną docenione. Ilustracje z wymienionych w tekście gier na pewno dostarczą Wam weny. To kto przebierze się za Powiernika Tajemnic?
Wstęp tylko do 22.00.

sobota, 28.10, g. 17.00 – 5.00, bilety 12 zł
klub gier planszowych Taktyk, Centrum Kultury Browar B., ul. Łęgska 28 (wejście od Bechiego)

Pozostałe aktualności

slajder 1920 x575 ckbb jarmark
Włocławski Jarmark Bożonarodzeniowy
Farben
Farben Lehre i Gutek
wiolimis
Akademia Wiolimisia

Komentowanie jest zamknięte.