Nocne granie z TAKTYKIEM

baner www (1920 x 575 px)

Co powiecie na planszówkowe rozpoczęcie i zakończenie wakacji? Klub Gier Planszowych TAKTYK przygotował dwa wydarzenia dla miłośników planszówek: „Nocne granie z TAKTYKIEM” powraca!

6 lipca
„Nocne granie z TAKTYKIEM – Rrozpoczęcie wakacji w TAKTYKU”
Istnieje możliwość powitania wakacji w Klubie Gier Planszowych „Taktyk”. Pod opieką instruktora będzie można zagrać w ponad 150 polskich i zagranicznych gier – przygodowych, zręcznościowych, ekonomicznych, logicznych, językowych i strategicznych. Nocka w „Taktyku” zapewni doskonałą, wielogodzinną, zabawę. Sympatycy planszówek mogą liczyć na granie do świtu w browarowych podziemiach. W TAKTYKU znajdują się tytuły dla każdej grupy wiekowej. Są gry dla dzieci, rodzinne, młodzieżowe i dla wytrawnych strategów.

31 sierpnia
„Nocne granie z TAKTYKIEM – Zakończenie wakacji w TAKTYKU”
Zakończymy dwumiesięczny okres odpoczynku wśród 150 polskich i zagranicznych gier – przygodowych, zręcznościowych, ekonomicznych, logicznych, językowych i strategicznych. W Klubie Gier Planszowych „Taktyk” zanurzymy się pod okiem instruktora w świat planszówek. Nocka w TAKTYKU zapewni doskonałą, wielogodzinną, zabawę.

Godzina wydarzenia: 18.00-5.00.
Miejsce: Centrum Kultury „Browar B.”, Sala nr 7, ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego)
Bilety na każde z wydarzeń: 15 zł/os. Dostępne w kasie Browaru B. i na https://biletyna.pl/inne/Nocka-w-TAKTYKU/Wloclawek

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.