Nocny Kochanek w Klubie “Zazamcze”

nocny-kochanek

Od końca września do połowy kwietnia Kochankowie odwiedzą prawie 50. miast w Polsce. Podczas koncertów będzie można usłyszeć większość utworów z dwóch albumów zespołu. Będą też we Włocławku!
Zespół zagra w Klubie “Zazamcze” CK “Browar B.” 30 września. Startujemy o godz.19.00. Nocny Kochanek – polski zespół heavymetalowy założony w Warszawie w 2012 roku.
Zespół tworzą muzycy grupy Night Mistress. Nazwę zespołu zawdzięcza Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi kreskówki „Kapitan Bomba”, w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress. W jednym z odcinków zespół wystąpił pod szyldem Nocny Kochanek, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy Night Mistress. To wydarzenie uznawane jest za datę narodzin Nocnego Kochanka. Muzykę Nocnego Kochanka należy określić mianem tradycyjnego heavy metalu typowego dla takich zespołów jak : Iron Maiden, Judas Priest, Balack Sabbath czy Saxon. Przez krytyków muzycznych ich muzyka określana jest również jako podobna do twórczości takich zespołów jak : AC/DC, Scorpions, Helloween, Dio Edguy, czy DragonForce. W roku 2016 Nocny Kochanek wystąpił na XXII Przystanku Woodstock na scenie “Viva Kultura”, w roku 2017 zespół wygrał eliminacje i zgrał na XXIII Przystanku Woodstock już na Dużej Scenie.

Zapraszamy do Klubu “Zazamcze” ul. Toruńska 87, 30 września godz.19.00
Bilety: 30-40 zł w CK „Browar B.” i w Klubie „Zazamcze”, ul. Toruńska 87

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.