Nowy rok artystyczny zaczynamy atrakcjami

dzien otwarty baner 2019

8 września 2019 r. zapraszamy wszystkich małych i dużych, aby spędzili z nami niedzielne popołudnie. Będzie okazja do zapoznania się naszą ofertą zajęć na nowy rok artystyczny oraz skorzystania z zaplanowanych atrakcji.

W godzinach 13.00-15.00 w w Sali Kameralnej odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące zajęć z automatyki i robotyki dla dzieci „Twój Robot”.

Między 13.00 a 18.00 zapraszamy do zabawy klockami – tradycyjnie, ponad 10 tysięcy klocków o przeróżnych formach będzie do dyspozycji najmłodszych!

Od 15.00 do 18.00 czekać na Państwa będą instruktorzy zajęć oraz lektorzy języków obcych. Wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie sekcji zapraszamy na 3. piętro do Pracowni Edukacji Plastycznej. Oferta zajęć na bieżący rok artystyczny znajduje się w zakładce „Sekcje” u góry strony.

Równolegle, również od 15.00 do 18.00 wszystkich, niezależnie od wieku, zapraszamy na „W miarę fajną imprezę metrologiczną”. Podczas imprezy będzie można zwiedzić Kolekcję Wag i Miar, zmierzyć dokładność swojego zegarka za pomocą chronokomparatora, sprawdzić szybkość swojej reakcji za pomocą przyrządu do pomiaru czasu, zobaczyć falę dźwiękową na generatorze figur Chladniego, spróbować swoich sił w zagadkach logicznych z wykorzystaniem wag. Dla najmłodszych: rowerek zamieniający energię mechaniczną w elektryczną, warsztaty „Ważę, liczę, kupuję”, budowanie wagi z klocków Lego, kolorowanka w tematyce metrologicznej, rysowanie laurki dla „nowego” kilograma.

NA WSZYSTKIE ATRAKCJE WSTĘP WOLNY!


oferta2

Pozostałe aktualności

all 2 www2
Koncerty na leżakach!
taktyk
“Taktyk” znów czynny!

Komentowanie jest zamknięte.