“Old Love”

Andrus 1080

Pełen humoru spektakl podejmujący zagadnienie tego, czy ludzie w “pewnym wieku” powinni myśleć o miłości, zwłaszcza miłości fizycznej 🙂 W sztuce Norma Fostera grają m.in. Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Artur Barciś.

Opowieść o związku, który rodzi się, gdy dwie osoby niemal przez całe życie przelotnie się spotykają; o determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej; o rozbudzeniu, zdawałoby się, dawno zapomnianych emocji. “Old Love” to sztuka stawiająca ważne życiowe pytania, ale pełna ciepła, optymizmu i humoru.
Norm Foster napisał ponad czterdzieści sztuk teatralnych wielokrotnie wystawianych na scenach profesjonalnych teatrów. Najpopularniejsze komedie Norma Fostera to “Mending Fences”, “The Love List”, “The Long Weekend”, “Bedtime Stories”, “Kiss the Moon”, “Kiss the Sun”. W Polsce w Teatrze Komedia w Warszawie zrealizowano dwie sztuki “Ostrą jazdę’ i “Premierę”. Komedie Norma Fostera znane są z lekkiego humoru oraz umiejętnego odwzorowania w bohaterach zwykłego człowieka i jego trosk w sposób tak wiarygodny, że mogą niekiedy służyć nam za lustro.
Spektakl “Old Love” z udziałem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Artura Barcisia, Mateusza Banasiuka  i Zuzanny Grabowskiej w “Browarze B.” 10 marca o 17.00 i 20.00. Bilety po 90 zł na kupbilecik.pl, biletyna.pl i w kasie “Browaru B.”.
Przedstawienie organizuje Agencja ACT.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.