Palma Festiwal: Warsztaty

palma slider2

Zapraszamy na zajęcia z Krzesimirem Dębskim, Adamem Palmą, Maciejem Balcarem, które odbędą się w sobotę 21 września w godzinach 10.00-16.00.

Każdy może wybrać jeden rodzaj warsztatów (wokalne, gitarowe, z kompozycji i aranżacji) lub zajęcia ze wszystkimi prowadzącymi. Warsztaty odbędą się w Pracowni Edukacji Muzycznej w CK “Browar B.”.

10.00-12.00 Adam Palma – warsztaty gitarowe

Adam Palma to jeden z najwybitniejszych gitarzystów polskich. Choć od wielu lat mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie jest wykładowcą w klasie gitary na Uniwersytecie Salford w Manchesterze, został uhonorowany tytułem “Najlepszego Polskiego Gitarzysty Akustycznego” podczas gali GUITAR AWARDS w Warszawie w 2014 roku. Ma za sobą kilka albumów, występy z największymi gwiazdami rodzimej sceny muzycznej i współpracę z takimi znakomitościami gitary jak Al Di Meola czy Tommy Emmanuel. Gra głównie na gitarze akustycznej poruszając się swobodnie między wszystkimi stylami muzycznymi.

OPŁATA ZA WARSZTATY Z A.PALMĄ – TUTAJ. 

12.00-14.00 Maciej Balcar – warsztaty wokalne

Maciej Balcar w legendarnym zespole Dżem śpiewa od 2001 roku. Wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, aktor, architekt z wykształcenia. Oprócz śpiewania w Dżemie nagrywa regularnie albumy solowe. Odnosi również sukcesy aktorskie; przez 19 lat na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie z powodzeniem występował w tytułowej roli słynnej rock-opery “Jesus Christ Superstar”. Zagrał też przyjaciela Ryśka w filmie Jana Kidawy-Błońskiego “Skazany na bluesa”, oraz użyczył swojego głosu głównemu bohaterowi filmu DreamWorks “Mustang z Dzikiej Doliny”.

OPŁATA ZA WARSZTATY Z M.BALCAREM – TUTAJ. 

14.00-16.00 Krzesimir Dębski – warsztaty z kompozycji i aranżacji

Krzesimir Dębski to kompozytor, skrzypek jazzowy, dyrygent, aranżer i producent muzyczny. Urodził się w Wałbrzychu w rodzinie przesiedlonej z Wołynia. Studiował w Poznaniu. W 1980 r. założył zespół String Connection, z którym zagrał tysiąc koncertów w Europie i Ameryce. W 1985 r. amerykański magazyn “Down Beat” uznał go za jednego z dziesięciu najlepszych skrzypków jazzowych świata. Autor utworów symfonicznych i kameralnych, muzyki do ok. stu filmów (m.in. “Kingsajz” czy “Ogniem i mieczem”). Laureat nagrody Emmy za muzykę do serialu Andrzeja Maleszki “Magiczne drzewo”.

OPŁATA ZA WARSZTATY Z K. DĘBSKIM – TUTAJ. 

Koszt warsztatów z jednym muzykiem to 40 zł, a ze wszystkimi 100 zł.

OPŁATA ZA WSZYSTKIE TRZY WARSZTATY – TUTAJ. 

UWAGA! O godz. 16.00 w sali kameralnej CK Browar B. odbędzie się spotkanie z A.Palmą, M.Balcarem, K.Dębskim – wstęp wolny.

Pozostałe aktualności

przygoda z piosenka slider
Warsztaty wokalne
slider nabor 2019
Zapisy do sekcji trwają!
slajder 1920 x575 ckbb Wasikiewicz
Wernisaż wystawy Anny Wąsikiewicz

Komentowanie jest zamknięte.

[an error occurred while processing this directive]