Pieśni naszych czasów: Koncert Łukasza Nowaka

1080 pieśni naszych czasów

Wokalista, gitarzysta, autor tekstów. Założyciel i lider zespołu Caryna. Aktywnie działa w nurcie piosenki studenckiej, laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki. Autor kilku projektów muzycznych: „Podróże z balladą”, „Słowiańska dusza”, „Pieśni naszych czasów”. Koncertował m.in. w Niemczech, Holandii, Szwecji, Hiszpanii. Łukaszowi towarzyszyć będzie akordeonista Marcin Snokowski.

Jest laureatem wielu konkursów m.in. zdobył II nagrodę w „Citta di Castelfidardo” we Włoszech w kategorii zawodowej oraz I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Chełmie. Nagrywał muzykę do filmów m.in. „Edi” i „Mistrz” w reż. Piotra Trzaskalskiego. Nauczyciel w szkołach muzycznych w Opocznie i Piotrkowie Trybunalskim.
„Pieśni naszych czasów” to zbiór piosenek ważnych i nieprzemijalnych. Znajdziemy wśród nich interpretacje poezji największych bardów i poetów minionych kilkudziesięciu lat: Bułata Okudżawy, Jaromira Nohavicy, Włodzimierza Wysockiego, Jurija Kukina i innych…a także wiele autorskich kompozycji do słów Łukasza Nowaka. Bilety po 15 zł w kasie „Browaru B.”.
Koncert odbędzie się 4 listopada o 19.00 w sali kameralnej Centrum Kultury „Browar B.”, ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego).

Pozostałe aktualności

slajder Oblicza 2020 ckkb 1920 x 575
Oblicza Młodej Sztuki VII
baner-cudnolandia
Cudnolandia

Komentowanie jest zamknięte.