Prezentacje „Mój świat – Moje życie”

baner-moj swiat

Zapraszamy do udziału w jubileuszowych XX PREZENTACJACH TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „MÓJ ŚWIAT – MOJE ŻYCIE”.
Prezentacje są jednym z najbardziej wartościowych przedsięwzięć organizowanych w Centrum Kultury „Browar B.” Impreza ma charakter integracyjny.
Do udziału w konkursie zapraszamy solistów oraz zespoły (wokalne, muzyczne, taneczne, teatralne, folklorystyczne, kabarety, kapele i inne) z Domów Pomocy Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej, szkół z oddziałami integracyjnymi i innych placówek zajmujących się działalnością opiekuńczą, wychowawczą i rewalidacyjną osób niepełnosprawnych oraz osoby niepełnosprawne, które nie uczestniczą w zajęciach wyżej wymienionych placówek z regionu Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej.
Przez 20 lat w prezentacjach wystąpiło blisko 4000 osób. „Prezentacje” ocenia powołane przez organizatorów jury, które zwraca uwagę na: dobór repertuaru, poziom przygotowanych prezentacji, ogólne walory artystyczne oraz terapeutyczny charakter programu.
Prezentacje „MÓJ ŚWIAT – MOJE ŻYCIE” są nierzadko jedyną możliwością wystąpienia i pokazania się na dużej scenie. Działania twórcze bardzo często stają się punktem wyjścia do budowania dialogu ze światem, komunikowania wewnętrznych pragnień i doznań.

Pierwszego dnia zaplanowaliśmy występy grup dziecięcych i młodzieżowych, drugiego zespołów z placówek opiekuńczych dla osób dorosłych.
Regulamin i karty dostępne są do pobrania poniżej.
Na prezentacje zapraszamy 25 i 26 kwietnia 2019 od godz. 10.00 do sali widowiskowej Centrum Kultury „Browar B.” wejście od ulicy Bechiego 4. Wstęp jest wolny.

Regulamin

Karta zgłoszenia – dzieci

Karta zgłoszenia – dorośli

Pozostałe aktualności

Aleksandrowicz
Joanna Aleksandrowicz “Od nocy do nocy”
PiotrBaltroczyk
Piotr Bałtroczyk

Komentowanie jest zamknięte.

[an error occurred while processing this directive]