Przed nami kolejny Festiwal Papieru!

baner 1080

Będzie rodzinnie oraz mnóstwo dobrej zabawy i atrakcyjnych nagród. Śmiałkowie, którzy staną do rywalizacji w naszych papierowych konkurencjach będą mieli możliwość wygrać wyjątkowe wyprawki do szkoły ufundowane przez sponsora głównego – firmę Altravox oraz przedsiębiorstwo International Paper.

Oprócz zmagań sportowych na (i tych młodszych i tych starszych) uczestników będą czekać stoiska warsztatowe, gdzie nauczymy się czerpać papier, pisać gęsim piórem, malować na wodzie, lakować pieczęcią, sklejać modele, własnoręcznie wykonamy biżuterię, firanki, kwiaty, kolorowe motyle, fantastyczne stwory origami i własne ekotorby. I to wszystko z papieru!
Dodatkowo w czasie festiwalu zostanie zaprezentowany jedyny, unikalny egzemplarz „Wielkiej książki o Włocławku”, której autorem może stać się każdy mieszkaniec. Wszelkie materiały, takie jak rysunki, fotografie, reportaże, wiersze, bądź inne krótkie formy literackie związane z Włocławkiem należy dostarczać do filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Łęgska 28) do 10 sierpnia. Zachęcamy także do wymiany przeczytanych, niezniszczonych książek w akcji „Książka za książkę”. Ponadto, na miłośników historii czekać będzie wystawa pamiątek z włocławskiej celulozy.
Impreza odbędzie się 19 sierpnia 2017 r. na dziedzińcu Centrum Kultury „Browar B.” w godzinach od 15 do 19. WSTĘP WOLNY!

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.

[an error occurred while processing this directive]