Rodzinne Warsztaty Twórcze – dwie godziny dla rodziny

baner14

Zapraszamy dzieci oraz rodziców do udziału w kolejnych warsztatach artystycznych.

Fantazja i pomysłowość dzieci nie znają granic; za pomocą gliny, włóczki, farb, papieru i wielu niepotrzebnych materiałów potrafią wykreować zaskakujące przedmioty, w których pozostanie cząstka małego artysty, jego zaangażowanie oraz Państwa czas.

Wspólne prace dzieci i rodziców z pewnością wywołają uśmiech na twarzach, a kreatywna zabawa w gronie rodzinnym będzie doskonałym sposobem na twórcze spędzenie sobotnich dwóch godzin.

„Tkalnia” –  warsztaty tkackie

Zajęcia z tkania wymagają skupienia i wyobraźni. Uczą dzieci cierpliwości i rozwijają manualnie. W programie zajęć: zapoznanie z techniką ręcznego tkania na ramkach tkackich, podstawowymi splotami oraz wykonanie małej formy tkackiej. Zapewniamy materiały /włóczkę i ramki tkackie/ oraz opiekę i pomoc w tworzeniu pierwszych prac, której udzieli Barbara Lemiech.

Zajęcia odbędą się12 kwietnia w godz. 11.00-13.00. w Klubie „Zazamcze” ul. Toruńska 87

„Gliniarnia” – warsztaty rzeźbiarskie

Glina to materiał ekologiczny, który jest również doskonałym tworzywem plastycznym. Praca przy tworzeniu małych form rzeźbiarskich uczy dzieci dokładności i jest dobrym ćwiczeniem manualnym przygotowującym do nauki pisania i rysowania. W programie: zapoznanie z materiałem, podstawową techniką rzeźby w glinie oraz wykonanie małych form rzeźbiarskich. Zajęcia poprowadzi Janusz Bisaga. Materiał /glinę/ zapewnia organizator.

Na zajęcia zapraszamy 26 kwietnia do Klubu „Zazamcze”, I grupa w godz. 10.00-12.00, II grupa w godz.12.30-14.30

Udział w warsztatach :10 zł/rodzina.

Z uwagi na ograniczoną ilość rodzin mogących wziąć udział w warsztatach prosimy o zgłoszenia telefoniczne: Klub „Zazamcze”, nr tel. 54 232 25 66

Pozostałe aktualności

slajder 1920 x575 ckbb Jarmark
Odpalamy święta we Włocławku
baner-warszty-rodzinne
Warsztaty rodzinne – ozdoby świąteczne
baner-wierszykarnia
“Wierszykarnia” w nowej formule

Komentowanie jest zamknięte.