Sabotażyści w Taktyku – eliminacje Mistrzostw Polski i Świata 2017

sabotazysta

“Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić” – tak powinno brzmieć motto gry, która zachwyca na wszystkich kontynentach. 2. edycja Saboteur World Championship w najbliższą sobotę w Taktyku. Najlepsza trójka graczy zagra w ogólnopolskim finale.
Gracze podczas 3 rund w niełatwej walce z przeciwnościami będą wydobywać złoto, a role za każdym razem będą rozdzielane na nowo. Każdy poszukiwacz złota może okazać się absolutnie uczciwym krasnalem. Może jednak być sabotażystą i psuć innym całą pracę. Lub, co najgorsze, jest samolubem i całe złoto zgarnie sam.
“Sabotażysta” jest grą intryg, podstępów i zaskakującego humoru. Proste zasady, szybka rozgrywka i możliwość grania w dużym gronie uczyniły z tej gry światowy przebój. W 2017 roku w światowym finale na Łotwie zagrają przedstawiciele 22 państw, m.in. Tajwanu, Japonii, Niemiec, USA i Polski.
W zeszłym roku w Polsce w batalii o symboliczne złoto zmierzyło się ponad 700 graczy z kilkudziesięciu miast. Eryk Wilczyński i Krystian Łukaszewski z Włocławka dotarli do ścisłego finału. Ten ostatni okazał się najlepszym “sabotażystą” kraju i reprezentował Polskę w Budapeszcie.
Doskonała postawa zawodników z “Taktyka” zaowocowała przyznaniem Centrum Kultury “Browar B.” organizacji finału Mistrzostw Polski “Sabotażysta” 2017. Najlepsi gracze przyjadą do Włocławka 30 września i zmierzą się w walce o awans do Mistrzostw Świata. Tam na najlepszych czeka już prawdziwe złoto!
Zapraszamy wszystkich do wspólnego kopania w “Taktyku”.
Uwaga: rejestracja uczestników wyłącznie na: http://mistrzostwa.sabotazysta.pl/index.php?d=uczestnicy

sobota 24.06, g. 14.30
klub Taktyk, Centrum Kultury “Browar B.”, ul. Łęgska 28

Pozostałe aktualności

kujawy2
Zmarł Aleksander Błachowski
taktyk TOP10 www
Taktyk – Top 10 gier 2020

Komentowanie jest zamknięte.