„Serca bicie” – Pamięci Andrzeja Zauchy

www serca bicie 5

Zapraszamy na specjalny koncert z okazji 10. urodzin Centrum Kultury “Browar B.”!

W koncercie 3 września o 18.00 usłyszymy utwory wykonywane przez legendarnego i genialnego wokalistę, saksofonistę i aktora. Andrzej Zaucha tragicznie zginął 32 lata temu.

Wystąpią: Ania Karwan, Kuba Badach, Dominika Jaszczyńska, Paweł Wolsztyński, Rafał Kozok, Lena Witkowska oraz siedmioosobowy band pod dyrekcją Pawła Tomaszewskiego.

Kuba Badach to wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988 r., nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 r. rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem. Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii „Wokalista”. Nagrywał też ścieżki dźwiękowe do filmów, w tym do „Ławeczki” Macieja Żaka i polskiej wersji językowej filmu animowanego „Droga do El Dorado”.

Ania Karwan to polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów a okazjonalnie również aktorka. Szerszej publiczności znana jest jako finalistka VII edycji programu „The Voice of Poland”. Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała “Purple rain” a w jej stronę odwróciły się wszystkie jurorskie fotele. W finale zajęła trzecie miejsce. Laureatka nagrody „Premiery” na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wydała dwa solowe albumy studyjne. Album “Ania Karwan” to debiutancki album studyjny polskiej piosenkarki, zadebiutował na 6. miejscu na liście sprzedaży OLiS. Album “Swobodnie” to bardzo ważny album w dorobku artystki, jest odzwierciedleniem transformacji i rozwoju w trakcie pandemii.

Koncert poprowadzi Paweł Sztompke.

Organizatorzy: Centrum Kultury “Browar B.”, Urząd Miasta Włocławka, Fundacja “Serca bicie”.

WSZYSTKIE BILETY SPRZEDANE!

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.