„Strażak Sam na Żywo – Przygoda na Biwaku”

Strazak 2022
Dzielny Strażak Sam wraca z nowym muzycznym widowiskiem. Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów!

To wyjątkowa okazja dla dzieci spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się, jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życie dla ratowania innych.
Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu rzadkiego zwierzęcia… Strażak Sam i Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą do lasu. Kiedy do poszukiwań dołącza niesforny Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich?

Na scenie zobaczycie cały zastęp strażaków, którym głosów ponowie użyczą aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawiają się nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama! Będzie 8 premierowych piosenek, dużo tańca i wspaniałej zabawy. Czekają na Was nowe, ekscytujące przygody!

Spektakle “Strażak Sam na Żywo” w Europie zobaczyło już ponad 350 tys. widzów. W Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem i gościł już w ponad 50 miastach. Zapraszamy na nowe przygody!

Organizator: Good Walk sp. z o.o.

SPEKTAKL W CENTRUM KULTURY „BROWAR B.” 2 PAŹDZIERNIKA o godz. 10.00 i 12.30.

KUP BILET!!!

 

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.