Sylwester na Zielonym Rynku

Nowy rok 1080

Powitanie Nowego Roku we Włocławku odbędzie się na Zielonym Rynku z genialną muzyką Beatlesów i efektownymi fajerwerkami. Startujemy o 23.00!

Nieśmiertelne przeboje czwórki z Liverpoolu zagra zespół The Postman. Tuż przed północą usłyszymy tradycyjne życzenia gospodarza miasta, a potem obejrzymy wyjątkowy pokaz sztucznych ogni. Na Zielony Rynek zaprasza Prezydent Marek Wojtkowski.

The Postman to oryginalny i znany polski Tribute Band wykonujący utwory Beatlesów. Uznawani w Polsce i na świecie za perfekcyjną jakość. Przygoda z Beatlesami rozpoczęła się 20 lat temu. Zagrali ponad 1000 koncertów w Polsce, Niemczech, Szwecji, Czechach. Brali udział w licznych festiwalach, trasie “Lato z radiem” oraz programach telewizyjnych stacji TVN i TVP. The Postman nie tylko oddaje klimat muzyki lat 60-tych, ale również wygląda jakby właśnie przybył z tamtej epoki. Szyte na miarę garnitury model’64, buty „bitelsówki” prosto z Liverpoolu, stylizowane fryzury przypominają epokę lat 60- tych. Zespół osiąga brzmienie słynnej czwórki dzięki kunsztowi muzycznemu używając replik legendarnego sprzętu na którym grali Beatlesi.

Pozostałe aktualności

kujawy2
Zmarł Aleksander Błachowski
taktyk TOP10 www
Taktyk – Top 10 gier 2020

Komentowanie jest zamknięte.