Sztuka odpoczynku – warsztaty z makramy

Makrama - slider na strone

Tym razem w cyklu „Sztuka odpoczynku” odbędą się warsztaty z podstaw makramy, nawiązujące do wystawy „Przepływy”, którą można oglądać w Galerii Sztuki „Antresola” Centrum Kultury „Browar B.”.

Warsztaty poprowadzi Agata Zalewska-Czech. Artystka mieszka w Gostyninie, gdzie od kilku lat prowadzi pracownię makramy dla dzieci i kobiet, pod nazwą „Craft on the tree”. Zawsze kochała doświadczać świat poprzez sztukę. Lepiła w glinie, szyła na maszynie, malowała na szkle, tworzyła techniką decoupage, rysowała, malowała obrazy, filcowała, uczyła się wikliniarstwa. Swoją przygodę z makramą rozpoczęła na początku 2019 roku. Aktualnie jest studentką Arteterapii, w której, dzięki sztuce, łatwiej wyrazić można uczucia i emocje. Od 2021 roku prowadzi warsztaty z makramy, gdzie uczy podstawowych splotów oraz techniki wiązania sznurków.

Podczas warsztatów powstanie dekoracja ścienna zawieszana na drewnianym kiju. Do jej wykonania użyjemy sznurka do makramy oraz rafii.

27 kwietnia, w atmosferze relaksu, włocławianie poznają podstawowe sploty makramy.

Godzina wydarzenia: 15.00 – 18.00
Bilety: zapisy na warsztaty poprzez kupienie biletu w cenie 120 zł/os. Będą one dostępne w kasie Browaru B. od 3 do 25 kwietnia 2024 r.
Miejsce: Centrum Kultury „Browar B.”, ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego)
Informacje: (54) 427 02 47

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.