Tańczą z klasą – zakończenie roku artystycznego zespołu Classic

classic-zakonczenie

Trzy grupy zespołu, ok. 50 tancerek zaprezentuje się w programie, który zakończy rok artystyczny 2016/2017. Na imprezę zapraszamy 23 czerwca /piątek/ o godz. 18.00 do sali widowiskowej CK “Browar B.”. Wstęp wolny.
Po raz ostatni przed włocławską publicznością zatańczy najstarsza grupa zespołu. 7. maturzystek zakończy swoją taneczną przygodę w zespole.

Classic rozpoczął swoją działalność w 1996 r.; jego założycielką, choreografką i instruktorką jest Ina Griszczuk, absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Mińsku. Obecnie zespół – to pięć zróżnicowanych wiekowo grup tanecznych, w których tańczy łącznie ok. 100 dziewcząt w wieku 6-18 lat. W tym roku szkolnym zespół brał udział Konkursie Sztuki Baletowej w Elblągu /I miejsce Classic I i I miejsce Classic III/, Zgierskie spotkania Taneczne – Drgania Przestrzeni /wyróżnienie dla Classic III/, Ogólnopolski Konkurs Tańca Taneczne Miraże w Bydgoszczy /Classic I – II miejsce, Classic II – I miejsce, Classic III – III miejsce/ , Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne – OzoDance /Grand Prix/, Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego – CODA /Classic I – II miejsce/.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.