Breaking, bboying  czyli…?

Break Dance – dynamiczny i rytmiczny taniec, wykorzystujący możliwości całego ciała i każdego dźwięku w muzyce. Efektowne i widowiskowe elementy wykonywane w parterze, a także ewolucje akrobatyczne i obrotowe na głowie, rękach, barkach, stwarzają pozory najtrudniejszego stylu tańca, ale jednocześnie  jednego z najbardziej widowiskowych.

 

Hip Hop – sposób na życie

Breaking nie jest tylko tańcem. To wiedza, umiejętności, styl życia, ale przede wszystkim jeden z czterech filarów Hip Hopu, kultury która łączy taniec, rap, DJ’ing i graffiti.

U nas nauczysz się nie tylko tańczyć, ale zdobędziesz wiedzę, która nada Ci miano prawdziwego b-boya.

 

Stwórz swój własny STYL!!!

Toprock, Drop, Footwork, Powermoves, Freeze – pięć podstawowych elementów, które opanujesz na naszych zajęciach dzięki którym będziesz miał możliwość wyrobienia swojej FLAVY, czyli tego co w bboyingu najważniejsze i najbardziej cenione.

 

FunkDaMental Break Dance Academy

Nauka tańca na solidnych fundamentach, poprzez umiejętności przekazywane przez wiele lat od najlepszych tancerzy w Polsce. Włocławek nosił dumną nazwę „Stolicy Break Dance w Polsce” jako jedno z pierwszych miast w latach 80’ kultywował breaking w naszym kraju.


Adresat Dzieci od lat 7, młodzież
Zapisy Możliwość zapisu na zajęcia
Termin zajęć Środy
– FunkDaMental, godz. 16:30- 18:00
– Lazy Laces, godz. 18:00-19:30
Piątki
– FunkDaMental, godz. 16:30- 18:00
– Lazy Laces, godz. 18:00-19:30
Koszt 60zł / miesiąc

ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW


Michał Ropejko 

Instruktor tańca break dance, akrobatyki, choreograf, student wychowania fizycznego z elementami gimnastyki korekcyjnej.

Od 1998 roku nierozłącznie związany z tańcem. Zaczynał na parkiecie Włocławskiego Centrum Kultury, zdobywając umiejętności i trenując z grupą Crazy Squad.

W 2010 roku w Poznaniu ukończył kurs instruktorski w zakresie form tanecznych HipHop, Popping, Locking ze specjalizacją BBOYING.

Założyciel FunkDaMental Break Dance Academy, zrzeszającej bboy’s i bgirl’s z naszego miasta, której celem jest promocja kultury Hip Hop.

www.funkdamental.pl  Dołącz do nas na facebooku https://www.facebook.com/FunkDaMentalBDA