Weekend z szachami i grami fantasy przy Żabiej 8

baner-szachy-fenix

W piątek – 19 września Włocławski Klubu Szachowy 1938 i Klub “Stara Remiza” zapraszają pasjonatów i graczy na Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych.
Celem Turnieju jest wyłonienie Mistrza Miasta Włocławka na 2014 rok , popularyzacja królewskiej gry ,podnoszenie kwalifikacji przez szachistów ,a także  zdobywanie wyższych kategorii szachowych.  Współorganizatorem  Turnieju jest CK Browar B. oraz Urząd Miasta Włocławka .Mistrzostwa objął patronatem Prezydent Miasta Włocławka.  Start turnieju w piątek o 16.30!
Szachowe pojedynki rozgrywane będą przez dwa kolejne weekendy – do niedzieli 28 września w Sali Zebrań “Starej Remizy” na I piętrze. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 18.09.14.
Załączamy  szczegółowe informacje w Komunikacie Turniejowym.

W niedzielę zaś –  21.09. od godz. 9.00  do Sali Tańca , na parterze “Starej Remizy”- zapraszają miłośnicy  karcianych gier fantasy z Klubu “Fenix” na XI Turniej  “Magic the Gathering”
połączony z premierą dodatku do gry “Khans  of Tarkir” oraz VIII Turniej , także “karcianki” fantasy ” Warhammer Inwazja”
Zapraszamy.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.