Wiemy jak poprzez działania kulturalne wypromować Włocławek w Polsce!

bb

SPOTKANIE BENEFICJENTÓW PROGRAMU DOM KULTURY+ INICJATYWY LOKALNE 2013-2015
9-10 kwietnia Narodowe Centrum Kultury Centrum Kultury “Browar B.”

W kwietniu Centrum Kultury „Browar B.” będzie gościć 160 przedstawicieli instytucji kultury z całej Polski.
Spotkanie jest współorganizowane przez Narodowe Centrum Kultury, a jego celem jest podnoszenie kompetencji kadry kultury i budowanie sieci współpracy pomiędzy instytucjami kultury w Polsce.

Centrum Kultury „Browar B.” podejmuje się organizacji podobnych imprez, ponieważ są to także przedsięwzięcia promocyjne, przyczyniające się do budowania marki miasta poprzez działania kulturalne. Marketing miejsca jest ważny w każdej formie, a kultura może stać się kołem zamachowym dla rozwoju miasta, w tym także przemysłowego. Dzisiaj o lokalizacji nowych firm nie decydują tylko logistyka, przygotowane tereny inwestycyjne, ale również jego atrakcyjność!
Teraz działania kulturalne realizowane w Centrum Kultury „Browar B.”, w ramach projektu „Mój pomysł na coolturę+” , których pomysłodawcami byli mieszkańcy Włocławka, przyczynią się do promocji Włocławka w całym kraju!
Przy tej okazji informujemy, że dzięki środkom pozyskanym przez Centrum Kultury „Browar B.” z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zostanie zrealizowana następna z inicjatyw złożonych w konkursie „Mój pomysł na coolturę+” – „Historia rodu Bojańczyków”.

Rozpoczęcie spotkania: 9 kwietnia godzina 12.00 (spotkanie ma charakter roboczego spotkania zamkniętego).
Kontakt: Agnieszka Łuczak tel: 54 4270236, 535609162.

Pozostałe aktualności

slajder Oblicza 2020 ckkb 1920 x 575
Oblicza Młodej Sztuki VII
baner-cudnolandia
Cudnolandia

Komentowanie jest zamknięte.