Wino-granie: Mikromusic Acoustic Trio

1080 mikromusic

Mikromusic Acoustic Trio to cześć projektu Mikromusic. Trio tworzą Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński oraz Robert Szydło. Kameralna odsłona Mikromusic na 3 akustyczne instrumenty: gitarę, ukulele oraz kontrabasik poziomy co umożliwia bliski kontakt z publicznością i klimatyczną atmosferę.

 Natalia Grosiak 

 Liderką zespołu jest Natalia Grosiak: utalentowana wokalistka, tekciarka i kompozytorka. Śpiewa zarówno jazz, jak też swobodnie porusza się w klimatach muzyki klubowej i trip hopowej. W 2006 roku reprezentowała Polskę w Melbourne na Red Bull Music Academy, co zaowocowało wieloma featuringami u zagranicznych artystów między innymi u Pascala Bideau zaśpiewała w muzyce do filmu „Grown ups”, w piosence „From women to women” na płycie Tor Cesay wydanej w Wielkiej Brytanii i Japonii, a także u Sofie Loisou, australijskiej producentki. W Polsce znana jest ze współpracy między innymi z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Jankiem Młynarskim i L.U.C-iem. 

 Dawid Korbaczyński 

 Gitarzysta i producent, współzałożyciel Mikromusic. Odpowiedzialny za produkcję ostatniej płyty „Piękny koniec”. Jeden z najbardziej aktywnych wrocławskich gitarzystów. Na co dzień gra również w Żarówkach czyli zespole znanego w całej Polsce kabaretu Neonówka. Pasjonat kina i pochłaniacz muzyki. 

 Robert Szydło 

 Ceniony przez środowisko muzyczne i uznawany za jednego z najlepszych basistów w Polsce. Producent oraz realizator. Odpowiedzialny za miksy wszystkich krążków Mikromusic. Producent pierwszych trzech płyt zespołu. Koneser kawy i wina. Miłośnik świętego spokoju. 

  *** 

Ta wrocławska formacja przy pomocy wyjątkowego talentu i oryginalnych aranżacji tworzy niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością.

***

„Wino-Granie” to akcja, której zadaniem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win. A siestowa i akustyczna forma koncertu oraz bliski kontakt z artystą, pozwolą uczynić go wyjątkowym i niepowtarzalnym oraz na długo zapadającym w pamięci.

 *** 

 Organizator trasy: yMusic 

Partnerzy: Lazur, OLE – Świat warzywnych przysmaków

 Koncert we Włocławku odbędzie się 26 lutego o 19.00 w Centrum Kultury „Browar B.” ul. Bechiego 4. Bilety po 25 zł do nabycia (od 4 lutego) w „Browarze B.” pon.- pt. 10.00-18.00.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.