WŁOwimy Talenty 2

wlowimy

Tańczysz? Śpiewasz? Marzysz o zostaniu artystą? A może masz akrobatyczny talent lub inne nieszablonowe pasje? To konkurs dla Ciebie!

Jeśli masz 15 – 30 lat zgłoś się do WŁOwimy Talenty 2! To najlepsza okazja na pokazanie światu swojej pasji i zbudowanie swojej ścieżki kariery.

Jak zgłosić się do konkursu?

ETAP 1 Casting on-line 20.09. – 10.10.2023 r.

→  Nagraj krótki filmik (min. 1 minutę, max 3 minuty). Pokaż swój talent i pasje. Możesz zrobić to solo, w duecie lub zespole (max 6 osób).

→  Najpóźniej do 10.10.2023 wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie.

Czekaj na informację zwrotną. Bądź gotowy/a na casting stacjonarny 13.10.2023

Pokaż swój talent i zostań gwiazdą!

Jakie nagrody czekają na uczestników?

  • 1000 zł na rozwój swoich pasji
  • występ/ pokaz / prezentacja twórczości na Święcie Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz na Dniach Włocławka w 2024 r.
  • konsultacje z zakresu budowania marki osobistej w social mediach
  • wsparcie ekspertów i wykwalifikowanych trenerów
  • występ na Gali Talentów
  • video promujące Twój talent
  • i wiele wiele innych nagród

Nagroda specjalna Występ na obchodach Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego w 2024 r. oraz 1000 zł na rozwój swoich pasji

I miejsce  Występ / pokaz / prezentacja twórczości na Dniach Włocławka w 2024 r., 3-miesięczne wsparcie merytoryczne od trenerów z dziedziny danej pasji, konsultacje z GetHero dotyczące budowania marki osobistej w social mediach, video promujące talent

II miejsce  2-miesięczne wsparcie merytoryczne od trenerów z dziedziny danej pasji, konsultacje z GetHero dotyczące budowania marki osobistej w social mediach, video promujące talent;

III miejsce  miesięczne wsparcie merytoryczne od trenerów z dziedziny danej pasji, konsultacje z GetHero dotyczące budowania marki osobistej w social mediach, video promujące talent.

Dla wszystkich finalistów zestaw limitowanych gadżetów We are for U.

Formularz zgłoszeniowy i więcej szczegółowych informacji znjadziesz na stronie → wlowimytalenty.pl

Kto w jury?

Majkel Kalcowski – jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy w Polsce. Uczestnik 9. edycji programu You Can Dance. Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy. Tańczy na scenie i w teledyskach z największymi gwiazdami m.in. DODA, CLEO, Justyna Steczkowska.

nita – wokalistka, kompozytorka oraz wyjątkowa osobowość sceniczna. Utwór “Wars” dotarł już do 2 milionów słuchaczy. Jej premierowy album “NITKI” bije rekordy słuchalności. Dzięki niemu pojawiła się na Billboardach Times Square.

Nick Sinckler – ma eksperckie doświadczenie wokalne, pisze piosenki, koncertuje, bierze udział w programach rozrywkowych. To właśnie jego głos słyszymy w intro “The Voice of Poland”. Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w nowym Jorku. Tej jesieni rozpoczął swoją przygodę jako uczestnik 19. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Tegoroczna edycja zakłada również włączenie osób z Ukrainy – We are for Ukraine.

 

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.