Wpół do bluesa na scenie na Wiśle

wd

Bluesowo- rockowy zespół Wpół do bluesa zagra w najbliższą niedzielę, 10 lipca o godz. 18.00 na pływającej scenie. Zespół powstał z inicjatywy Bartosza Delewskiego i Wojciecha Kaniewskiego. W swojej muzycznej działalności sięgają do korzeni, przypominają zapomniane kawałki, są jak wehikuł czasu pozwalający wrócić do najpiękniejszych lat dla polskiej muzyki.
Mieszanka polskich rockowych i bluesowych hitów lat `80 `90 ale nie tylko, bo zespół w ostatnim czasie zaczął też grać własne utwory.  Zespół zagra w składzie: Bartosz Delewski – wokal, Janko Pasturczak – klawisze, akordeon, Mariusz Kaniewski – bas, Wojciech kaniewski – gitara, harmonijka ustna, Leszek Nitecki – gitara, Marcin Wiliński – perkusja.

Pozostałe aktualności

1336x440_Grupa MoCarta - Ale kino
Grupa MoCarta „Ale kino”
www Dni W-ka 2026 2
Dni Włocławka
www (1920 x 575 px) (3)
Letnie akcje na wakacje 2026

Komentowanie jest zamknięte.