“Wszystko dookoła” – warsztaty plastyczne z Jackiem Świgulskim

slajder 1920 x575 ckbb Swigulski WARSZTATY

Zapraszamy na warsztaty plastyczne prowadzone przez profesjonalnego artystę plastyka – Jacka Świgulskiego, połączone z finisażem jego wystawy w Galerii Sztuki „Suszarnia”.

Jacek Świgulski to absolwent Wydziału Edukacji Wizualnej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W 2006 roku obronił z wyróżnieniem dyplom z malarstwa i rysunku. W trakcie studiów stypendysta rządu duńskiego. Dwukrotnie wymieniony w Kompasie Młodej Sztuki – rankingu artystów, opublikowanym na łamach Rzeczypospolitej. Podstawowym założeniem zajęć jest sprowokowanie nowego sposobu pracy twórczej, który stwarza nowe horyzonty i otwiera zupełnie nowe możliwości pracy twórczej. Na warsztatach zostanie położony większy nacisk na wyobraźnię – na jej stymulację i rozwój – czyli na kształtowanie postawy kreatywnej. Wśród uczestników mile widziane doświadczenie artystyczne, ale najważniejsza jest gotowość do podejmowania nowych wyzwań twórczych, ciekawość i chęć pracy.

Wszelkie materiały zapewnia organizator. Koszt uczestnictwa w warsztatach: 20zł/os. Warsztaty odbędą się 12 stycznia w godz. 11.00-13.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy: 54 427-02-30 (do 7 stycznia 2020 r.).

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.