Wystawa malarstwa i rysunku Mai Wolf w stylu realizmu magicznego pt. „Przerwany sen”

slajder 1920 x575 ckbb Maja Wolf

Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa i rysunku Mai Wolf w stylu realizmu magicznego pt. „Przerwany sen”.


Maja Wolf urodziła się 13 lutego 1981 r. w Grudziądzu. To artystka plastyk, właścicielka Galerii Sztuki Maya w Toruniu, instruktorka malarstwa i rysunku, marszandka, organizatorka wystaw i aukcji sztuki. Z wykształcenia projektantka wnętrz i grafiki użytkowej, wychowawczyni i instruktorka. Od 2013 należy do Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików w Warszawie.

Od 2009 roku prowadzi w Toruniu galerię sztuki, która na koncie ma blisko 100 wystaw polskich artystów, 67 aukcji sztuki on-line, trzy konkursy plastyczne, a także liczne działania charytatywne. Od 2013 roku uczy rysunku i malarstwa. Zorganizowała dwa autorskie plenery artystyczne z nauką rysunku i malarstwa, przez dwa lata prowadziła w Toruniu własną szkołę rysunku i malarstwa Atelier Maya. W 2022 roku zdobyła osiem nagród międzynarodowych, w tym pierwsze i czwarte miejsce w American Art Awards, wzięła udział w 11 zbiorowych, międzynarodowych wystawach.

Wystawa malarstwa i rysunku nawiązuje głównie do nurtu surrealistycznego i realizmu magicznego. W magicznej atmosferze Browaru B. artystka chciałaby zabrać swoich gości w podróż do świata, który znają, za którym tęskną i który da im wiele radości.

Wernisaż: 19 stycznia, godz. 18.00, CK „Browar B.”, Galeria Sztuki „Antresola”. Wstęp wolny.

Wystawę będzie można oglądać do 9 marca 2024 r.

Godziny zwiedzania: wtorek – piątek: godz. 11.00 – 18.00; sobota: godz. 14.00 – 18.00 (ostatnie wejście: godz. 17.30).

Bilety: 2 zł, katalogi: 5 zł/szt., kasa CK „Browar B.”

Miejsce: Centrum Kultury „Browar B.”, Galeria Sztuki „Antresola”, ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego)


Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.