X Konkurs Rzeźbiarski dla dzieci i młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego IV Edycja Ogólnopolska

_DSC2835

4 kwietnia w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom X Konkursu Rzeźbiarskiego dla dzieci i młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego.

Jury w składzie: przewodnicząca mgr Krystyna Kotula, artysta plastyk Janina Twardy, artysta plastyk Mariusz Konczalski, mgr Adam Zapora przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Prace wykonane na miejscu.
Kategoria: Szkoły Podstawowe
I miejsce
Nagroda w wysokości 600 zł ufundowana przez Dyrektora Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej
Amelia Fijołek
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków
Włocławek
II miejsce
Nagroda w wysokości 450 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Maria Antkowska
Szkoła Podstawowa nr 10 im. II Armii Wojska Polskiego
Włocławek
III miejsce
Nagroda w wysokości 250 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Zofia Gembczyk
Sopocka Szkoła Podstawowa im. Montessori
Sopot
III miejsce
Nagroda w wysokości 250 zł ufundowana przez Dyrektora Centrum Kultury „Browar B.”
Weronika Dolatowska
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów
Włocławek
Wyróżnienie
Nagroda w wysokości 150 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Aleksandra Babis
Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza – Publiczna Szkoła Podstawowa Włocławek
Wyróżnienie
Nagroda w wysokości 150 zł ufundowana przez Dyrektora Centrum Kultury „Browar B.”
Hanna Elżbieta Musik
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów
Włocławek

Kategoria: Klasy gimnazjalne
oraz klasy VII i VIII szkół podstawowych
I miejsce
Nagroda w wysokości 600 zł ufundowana przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Franciszek Ratajczyk
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Włocławek
II miejsce
Nagroda w wysokości 450 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Oliwia Kraińska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków,
Włocławek
III miejsce
Nagroda w wysokości 250 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Sara Sosnowicz
Szkoła Podstawowa nr 22, im. Janusza Korczaka
Włocławek
Wyróżnienie
Nagroda w wysokości 150 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Zuzanna Traczyk
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Lubanie

Wyróżnienie
Nagroda w wysokości 150 zł ufundowana przez Dyrektora Centrum Kultury „Browar B.”
Zuzanna Nowakowska
Akademia Wiedzy „Da Vinci”, Włocławek

Kategoria : Szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce
Nagroda w wysokości 600 zł ufundowana przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Anna Brzostek
I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej
Włocławek
II miejsce
Nagroda w wysokości 450 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Natalia Wieczorkowska
Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych
Włocławek
III miejsce
Nagroda w wysokości 250 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Maria Fall
II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
Włocławek
III miejsce
Nagroda w wysokości 250 zł ufundowana przez Dyrektora Centrum Kultury „Browar B.”
Paulina Polińska
Zespół Szkół nr 4 – IV L.O im. K. K. Baczyńskiego
Włocławek
Wyróżnienie
Nagroda w wysokości 150 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Olga Grzywacz
I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej
Włocławek
Wyróżnienie
Nagroda w wysokości 150 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Alicja Wojciechowska
II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika – Włocławek

Wyróżnienie
Nagroda w wysokości 150 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Aleksandra Jasińska
I Liceum Ogólnokształcące im Ziemi Kujawskiej
Włocławek
Wyróżnienie
Nagroda w wysokości 150 zł ufundowana przez Dyrektora Centrum Kultury „Browar B.”
Adam Budkiewicz
Zespół Szkół Technicznych
Włocławek

Prace nadesłane
I miejsce
Nagroda w wysokości 600 zł ufundowana przez Dyrektora Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej
Maria Zmarzły
Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa
Opole
II miejsce
Nagroda w wysokości 450 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Iga Bułak-Bałachowicz
Centrum Promocji Kultury
Drezdenko
II miejsce
Nagroda w wysokości 450 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Marta Pieczarka
Państwowe Liceum Plastyczne im. Erica Mendelsohna
Olsztyn

III miejsce
Nagroda w wysokości 250 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Wiktoria Nowotna
Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego
Częstochowa

III miejsce
Nagroda w wysokości 250 zł ufundowana przez Dyrektora Centrum Kultury „Browar B.”
Daria Wójcik
Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście”
Wrocław
III miejsce
Nagroda w wysokości 250 zł ufundowana przez Dyrektora Centrum Kultury „Browar B.”
Adam Ejsmont
Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka
Łomża
III miejsce
Nagroda w wysokości 250 zł ufundowana przez Dyrektora Centrum Kultury „Browar B.”
Alina Wilner
Pracownia Ceramiczna – Irena Kowalczyk
Podkowa Leśna

Wyróżnienie
Nagroda w wysokości 150 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Iga Krawczyk
Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Zespół „PRZYGODA”
Rybnik

Wyróżnienie
Nagroda w wysokości 150 zł ufundowana przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Dominika Wolska
Państwowe Liceum Plastyczne im. Erica Mendelsohna
Olsztyn

Grand Prix
Nagroda w wysokości 1000 zł ufundowana przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Weronika Chrząstek
Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego
Częstochowa

Nagroda Prezydenta Włocławka w wysokości 800 zł
Dominika Błaszczyk
Młodzieżowy Dom Kultury nr 5
Bydgoszcz


Pozostałe aktualności

1080-ferie-browerie
Ferie browerie
poniedzielski-baner-z
Andrzej Poniedzielski – wieczór kabaretowy
Akademia Wiolimisia 2018
WioliMiś przedstawia: Gwiazdor Filharmonii

Komentowanie jest zamknięte.

[an error occurred while processing this directive]