XXIII Prezentacje Artystyczne Osób Niepełnosprawnych “Mój świat – moje życie”

slider www

Zapraszamy do udziału w XXIII Prezentacjach Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych „MÓJ ŚWIAT – MOJE ŻYCIE”.Tegoroczna edycja Prezentacji odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2025 r. od godz. 9.00. Prezentacje realizowane będą w sali widowiskowej Centrum Kultury „Browar B.” wejście od ulicy Bechiego 4.
W celu ułatwienia nam prac związanych z organizacją Prezentacji, prosimy o przesłanie deklaracji występu (wzór w załączeniu) do 21 marca i karty zgłoszenia do 28 marca, mailowo konkurs@ckbb.pl lub adres ul. Łęgska 28, 87 – 800 Włocławek z dopiskiem: „MÓJ ŚWIAT – MOJE ŻYCIE”.

Regulamin i karty dostępne są poniżej.

REGULAMIN

Deklaracja występu

KARTA ZGŁOSZENIA

Pozostałe aktualności

slajder-1920-x575-ckbb-Fajan-festiwal-2026
VI Fajans Festiwal Włocławek
Baner promocyjny VI Fajans Festiwalu we Włocławku, prezentujący stylizowanego, niebiesko-białego pawia w technice malarstwa fajansowego na jasnoniebieskim tle. Po lewej stronie widoczny jest kaligrafowany tytuł „Fajans sztuka”, a pod nim logo festiwalu. Po prawej stronie pętelka pędzli malarskich z niebieską farbą umieszczona w fajansowym naczyniu. W prawym górnym rogu logotypy organizatorów: Centrum Kultury „Browar B.”, Miasta Włocławek i Skarbca Fajansu.
Konkurs FAJANSsztuka 2026
slajder-wakacje-1920-x575-VFF-26
Konkurs #FajansNaWakacjach – edycja IV

Komentowanie jest zamknięte.