XXIX Finał Turnieju Poezji Śpiewanej – NOWE informacje dla uczestników

baner-poezja2020

Szanowni Państwo, w związku z gwałtownie rozszerzającą się epidemią koronawirusa, podjęliśmy kolejną decyzję o zmianach programowych i organizacyjnych 29. FTPŚ 65 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Z przykrością informujemy, że zmuszeni jesteśmy zrezygnować z planowanej formuły spotkania we Włocławku na XXIX Finale Turnieju Poezji Śpiewanej. Szerzej na ten temat piszą, w załączonym piśmie, główni organizatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Prezes i Wiceprezes Towarzystwa Kultury Teatralnej. Zgodnie z tym pismem proponujemy Wam zakończenie turnieju poezji śpiewanej w formule konkursu nagrań, szczegóły w załączonym piśmie. Krótki czas na zrobienie nagrania podyktowany jest terminem planowanego koncertu tegorocznych laureatów OKR, który ma się odbyć 8 listopada w Teatrze Polskim w Warszawie.

Prosimy Was o przygotowanie nagrań na „setkę”, bez jakiegokolwiek studyjnego poprawiania. Nagrania laureatów chcemy umieścić na naszej stronie. W tej formie konkursu przewidujemy także nagrody finansowe.

Wysyłając nagranie prosimy o informacje:

– imię i nazwisko wykonawcy,

– imiona i nazwiska akompaniatorów,

– tytuły utworów i autorzy tekstów,

– kompozytorzy.

Nagranie prosimy umieścić najlepiej w formie niepublicznej na www.youtube.pl i wysłać właściwy link na adres okr@ckbb.pl lub poprzez www.wetransfer.com lub umieścić na dysku google i przesłać odpowiedni link.

Od jutra, to znaczy 19 .10. będziemy zwracać akredytacje. W związku z tym proszę o podanie konta, na które mamy zwracać akredytacje. Informację tą proszę wysłać do naszej ksiegowej – mkochal@ckbb.pl

Serdecznie pozdrawiamy. Trzymajmy się zdrowo.

65 OKR Poezja śpiew - finał_01OKR Włocł Komunikaat 11a_01

Pozostałe aktualności

DNI WLOC STRONA
Dni Włocławka 2021
nANAGA www
Dobry koncert: Nanga
wracamynadobre
#WracamyNaDobre

Komentowanie jest zamknięte.