“Życia garść” – Anna Jantar w piosenkach i wspomnieniach

jantar

Koncert poświęcony jednej z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, której kariera, u szczytu sławy, została przerwana przez tragiczną śmierć w katastrofie lotniczej. Wykonawcy to aktorzy Teatru Miejskiego w Gdyni.

Anna Jantar – artystka niezwykła, doskonale znana kilku pokoleniom Polaków, której przeboje wpisały się złotymi zgłoskami w historię polskiej muzyki rozrywkowej. Jej piosenki zachwycają coraz młodszych słuchaczy, chociaż od tragicznej śmierci minęło ponad 30 lat.
W spektaklu, oprócz wielkich przebojów, takich jak: Nic nie może wiecznie trwać, Tyle słońca w całym mieście, Najtrudniejszy pierwszy krok, Ktoś między nami czy Gdzie są dzisiaj tamci ludzie prezentujemy utwory mniej znane, dzięki czemu możemy pokazać widzom pełniejszy, bo bardziej różnorodny obraz niezwykłej piosenkarki, jaką była Anna Jantar.
Staranne i pełne finezji aranżacje muzyczne Jarosława Babuli prowadzą widza w świat muzycznej harmonii: od piosenek lirycznych i nastrojowych, po brzmiące rockowo, przez bossa novę, walc, jazz a nawet reggae czy żywiołowy pop.
Wspomnienia, anegdoty i poezja tworzące opowieść w połączeniu z muzyką i śpiewem, tworzą koncert- impresję, chwilami zabawną i radosną, chwilami zadumaną i wzruszającą, ale nade wszystko niosącą odbiorcy optymizm, uśmiech i pozytywne emocje.

Wykonawcy:
Śpiew: Beata Buczek- Żarnecka- aktorka Teatru Miejskiego im. W. Gombrowicza w Gdyni.
Narracja: Mariusz Żarnecki- aktor Teatru Miejskiego im. W. Gombrowicza w Gdyni.
Zespół muzyczny Made in Heaven w składzie:
Hubert Świątek – klawisze
Adam Zagrodzki- perkusja
Tomasz Przyborowicz- Gitara basowa
Mariusz Świątek- saksofony (altowy i sopranowy)

Koncert “Życia garść” odbędzie się w “Browarze B.” 22 marca o 17.00. Bilety po 20 zł do nabycia w CK “Browar B.” ul. Bechiego 4 pn.-pt. 10.00-18.00.

Pozostałe aktualności

slajder Oblicza 2020 ckkb 1920 x 575
Oblicza Młodej Sztuki VII
baner-cudnolandia
Cudnolandia

Komentowanie jest zamknięte.