Komputer dla seniora

aaa

Chciałbyś szybko i bezstresowo nauczyć się obsługi komputera? Boisz się że jest to dla Ciebie zbyt trudne? Nie zwlekaj, przyjdź i sprawdź swoje predyspozycje. Z nami na pewno pokonasz swój strach i w krótkim czasie zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi komputera.

Serdecznie zapraszamy na kurs komputerowy dla seniorów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z komputerem. Oferujemy Państwu bezstresowe zajęcia w małych grupach prowadzone  przez kadrę dydaktyczną z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń informatycznych.

Program kursu obejmuje zagadnienia związane z obsługą komputera od podstaw, pracą w środowisku MS Windows, pracą z edytorem tekstu oraz zagadnieniami związanymi z obsługą Internetu.

Kurs będzie trwać łącznie 24 godziny, zajęcia rozpoczynają się 6 października i odbywać się będą we wtorki i czwartki między 10-11.30. W trakcie zajęć zapewniamy pomoce naukowe.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny na numer telefonu:  54 427-02-47 w godz. 8.00-15.00 lub osobiście w Centrum Kultury „Browar B.” ul. Łęgska 28, pokój nr 60.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Zajęcia prowadzi Joanna Sołtysiak.

Koszt: 140 zł całość, płatne z góry do 15 września.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.