Wystawa Danuty Wypijewskiej pt. „Na słówko”

slajder Wypijewska

Galeria Sztuki „Antresola” zaprasza na wystawę Danuty Wypijewskiej pt. „Na słówko”.

Danuta Wypijewska, włocławianka, urodzona w 1961r. we Włocławku. Pierwsze lekcje rysunku i malarstwa pobierała w czasach szkolnych pod kierunkiem Aleksandry Domanowskiej i Marii Brodzińskiej. Dwadzieścia lat pracy zawodowej związała z działalnością plastyczną – jako dekorator PSS Społem oraz prowadząc własną pracownię reklamy. Po latach przerwy wróciła do przygody z malarstwem. Doskonaliła swoje umiejętności w pracowni plastycznej Waldemara Bilińskiego, a obecnie u Mariusza Konczalskiego i Krzysztofa Walczewskiego. Podczas wystawy „Na słówko” przedstawia prace malarskie i rysunkowe, techniki własne, a także swoje wiersze. W twórczości wyraża zachwyt nad urodą świata barw i kształtów. Jednocześnie ukazuje różnorodne emocje oraz refleksje, nie stroniąc od krytycznej oceny otaczającej rzeczywistości .Wystawa jest okazją do promocji tomiku wierszy „Flirt”- debiutu poetyckiego autorki. Ekspozycja czynna będzie do 28 października 2018 r.
Zwiedzanie – bilety 2 zł w kasie CK „Browar B.”


Pozostałe aktualności

1336x440_Grupa MoCarta - Ale kino
Grupa MoCarta „Ale kino”
www Dni W-ka 2026 2
Dni Włocławka
www (1920 x 575 px) (3)
Letnie akcje na wakacje 2026

Komentowanie jest zamknięte.