Akademia WioliMisia „Tonalny Elementarz WioliMisia”

slider wiolimis2018_10
WioliMiś wraca po wakacjach! Kolejny koncert z cyklu przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty realizowane przez Filharmonię Pomorską przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia.

Wykładowcy:
Justyna Gęsicka mezzosopran
Maciej Drapiński akordeon
Krzysztof Biernacki klarnet
Radosław Manthey kontrabas
Dorota Borowicz przygotowanie i prowadzenie

WioliMiś to miś który kluczem wiolinowym otwiera szeroko przed dziećmi drzwi Centrum Kultury Browar B. Ton to podstawowy składnik dźwięku. Zatem tonalny elementrz WioliMisia to podstawa podstaw, której znajomość jest absolutnie niezbędna do słuchania muzyki. Słuchania jej ze zrozumieniem i czerpania przyjemności z tego, iż do naszych uszu docierają dźwięki.

Nowi Studenci Akademii WioliMisia poznają podstawowe pojęcia i już zaczną z nami bawić się muzyką i przy muzyce. Ci Studenci dla których będzie to kolejny semestr naszych zajęć, utrwalą i usystematyzują wiedzę a także zabłysną znajomością muzycznych meandrów. Poznamy instrumenty, poznamy muzyków i muzykę zapisaną na pięcioliniach przez kompozytorów…a ja – Dorota Borowicz –  już nie mogę doczekać się tego, iż spotkam i poznam Was, Studentów Akademii WioliMisia sezonu artystycznego 2018/2019.
Zapraszamy do sali kameralnej Browaru B. 7 października o 12.00. Bilety po 10 zł dziecko i 15 zł dorosły w Browarze B. i na www.biletyna.pl.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.