Anna Maria Jopek w “Browarze B.”

anna-maria 1080

Występowała na scenach całego świata, od Hollywood Bowl, przez Carnegie Hall, Operę w Tel Avivie, po sceny Dalekiego Wschodu, Brazylii i – wielokrotnie – w najznakomitszych wnętrzach koncertowych całej Japonii.

Wydała kilkanaście albumów z których większość przyniosła tytuł Złotej lub Platynowej Płyty. Sprzedała milion płyt.

Nagrywała i koncertowała z najwybitniejszymi improwizującymi artystami naszych czasów, jak Pat Metheny, Branford Marsalis czy Bobby McFerrin. Zespół z którym wystąpi we Włocławku jest rozśpiewany i widowiskowy. Muzycy grają na niezliczonej liczbie instrumentów, które potrafią zmieniać w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Ten projekt to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie. Kwartet Anny Marii Jopek to obok wokalistki: Krzysztof Herdzin (fortepian, cajon, flety), Piotr Nazaruk (śpiew, flety, zithar, gitara, polskie instrumenty ludowe) oraz Robert Kubiszyn (bas).

Koncert organizuje Impresariat Artystyczny “idt.”.
Bilety po 80 zł w “Browarze B.” lub na www.idt-art.pl. Zapraszamy na koncert 26 lutego o 19.00 do Centrum Kultury “Browar B.”.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.