CODA 2023 – laureaci

baner-coda-2023-2

Poznajcie najlepsze zespoły podczas VII Ogólnopolskich Konfrontacji Tańca Współczesnego!

Jury w składzie: Karol Urbański, Anna Krysiak, Jacek Przybyłowicz po obejrzeniu 21 choreografii postanowiło przyznać:
 Nagrodę specjalną za sceniczną energię i wysoki poziom wykonawczy w wysokości 200 zł otrzymuje Angels Kids z Poznania za choreografię „Potęga” autorstwa Anny Chumak.

W kategorii 8-13 lat dwie III nagrody otrzymały zespół Finezja z Brześcia Kujawskiego za choreografię „Ukryte prądy” autorstwa Iny Griszczuk oraz grupa Intro z Piecek za choreografię „Eksplozja” autorstwa Małgorzata Duszak. II nagroda powędrowała do Classic Dance z Poznania za choreografię „Chińskie lalki” autorstwa Kateryny Stasevych, I nagroda do MOK Kids Lubawa za choreografię „The flying of a leaf?” autorstwa Sylwii Balt.

W kategorii 14-17 lat trzecią nagrodę otrzymał zespół Kolor z Białegostoku za choreografię „Dream” autorstwa Pawła Urbanowicza. Druga przypadła zespołowi Aluzja gr. 2 z Gorzowa Wielkopolskiego za choreografię „W pośpiechu” autorstwa Agnieszki Krawczyk-Oziewicz, a zwyciężyła Formacja MOK Lubawa, która zaprezentowała choreografię „Emotion” autorstwa Sylwii Balt, Hanny Szychowicz.

W kategorii powyżej 18 lat III nagrodę przyznano grupie Pląs adept z Białegostoku za choreografię „Ciuciubabka” autorstwa Emilii Kamińskiej-Sak. Gospodarze zespół Classic I z Włocławka zdobył II nagrodę za choreografię „Zima” autorstwa Iny Griszczuk.

I nagrodę wywalczyła grupa tańca współczesnego agitatus_1 z Krakowa za choreografię „Pazls” autorstwa Karoliny Gracy i Moniki Godek.

Gratulujemy i do zobaczenia za rok!

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.