Coś z niczego – Warsztaty manualne –„Odkryj w sobie jubilera”

zb

Klub „Stara Remiza” informuje, że planowane na 26.04.15 warsztaty artystyczno-recyklingowe – zostały przeniesione na maj.

Zapraszamy więc w sobotę – 9 maja od godz. 10.00 do udziału w  warsztatach tworzenia biżuterii. Przyjdź i  dowiedz się jak szukać natchnienia w otaczającym nas świecie, jak stworzyć oryginalną biżuterię. Współczesna biżuteria to nie tylko szlachetne metale i kamienie. Inspiracji możemy szukać wszędzie i zaprojektować sami oryginalne wzory. Sięgając po zaskakujące materiały możemy stworzyć coś niespotykanego. Wykonywanie własnej biżuterii to doskonała zabawa i okazja do poznania własnego potencjału. Projektowanie i tworzenie własnymi rękami ozdób z minerałów, szkła, drewna ,drutu , plastiku, koralików  daje wiele satysfakcji, można wykonać ją dla siebie oraz obdarować rodzinę i przyjaciół. Uczestnicy przynoszą także z domu zdemontowaną i zniszczoną starą biżuterię , wykorzystując własną kreatywność, pod okiem instruktora opanują podstawy wyrobu ozdób  wg swoich pomysłów i na własne potrzeby ,tworzą prace, które zabiorą do domu – od razu po zajęciach mogą więc ozdobić swe uszy, nadgarstki, szyje.

Zapewniamy wszelkie materiały i narzędzia do pracy . Koszt warsztatów 60 zł od osoby.  Ilość miejsc jest ograniczona . Serdecznie zapraszamy .

Więcej o samodzielnym wykonywaniu biżuterii dowiesz się na str.internetowej prowadzącej warsztaty – Ewy Stypińskiej  –  http://domowy-recykling.pl/

Szczegółowe informacje i zapisy  do 7.08.wł.  w Klubie „Stara Remiza” ,Żabia 8 i pod nr. 54-232-10-22

Pozostałe aktualności

slajder Oblicza 2020 ckkb 1920 x 575
Oblicza Młodej Sztuki VII
baner-cudnolandia
Cudnolandia

Komentowanie jest zamknięte.