Dwie godziny dla rodziny – czyli Rodzinne Warsztaty Twórcze

Rodzinne-Warsztaty-Plakat

Nasza nowa propozycja to sposób na twórcze i ciekawe spędzanie czasu. Dzieci mają możliwość kreatywnej zabawy z najbliższymi.  Zapraszamy na zajęcia związane z szeroko rozumianą sztuką np.: rzeźba w glinie, tkactwo, taniec, twórczy recykling.

Oferujemy Państwu wspaniałą, twórczą zabawę, zapewniamy opiekę merytoryczną oraz niektóre potrzebne narzędzia i materiały.
Rodzinne Warsztaty Twórcze sprzyjają rozwijaniu zainteresowań i wyobraźni oraz budowaniu więzi rodzinnych , a ich celem jest zachęcenie dzieci i rodziców do wspólnej aktywności twórczej.

„Coś z niczego” – to warsztaty twórczego recyklingu, na które zapraszamy15 marca

w godz. 11.00-13.00  do Klubu „Zazamcze” ul. Toruńska 87. Podczas zajęć rodziny będą mogły nauczyć się kreatywnego wykorzystania surowców takich jak: tektura, kolorowe plastikowe butelki, wytłaczanki do jajek i zrobić z nich niepowtarzalne, artystyczne przedmioty związane z tematyką wiosenną. Zajęcia poprowadzi Ewa Stypińska .

/ Bardzo prosimy o przyniesienie na zajęcia wymienione materiały/.

Natomiast 29 marca w godz. 11.00-13.00  zapraszamy do „gliniarni” na rodzinne warsztaty rzeźbiarskie, na których rodziny zapoznaja się z podstawową techniką rzeźby w glinie.  Zajęcia prowadzić będzie Janusz Bisaga. Udział w warsztatach nie wymaga umiejętności manualnych, wystarczą dobre chęci i pomysł na tworzenie rodzinnego „dzieła sztuki”. Zajęcia odbędą się w Klubie „Zazamcze” przy ul. Toruńskiej 87.

Wstęp: 10 zł/rodzina i 5 zł/osoba. Z uwagi na ograniczoną ilość rodzin/osób mogących wziąć udział w warsztatach prosimy o telefoniczne zgłoszenia:  Klub „Zazamcze” 54 232 25 66

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.