Festiwal Dobrej Energii “Cudnolandia”

Festiwal CUDNOLANDIA - baner dla Browaru B

Centrum Kultury Browar B jest współorganizatorem pierwszej edycji konkursu wokalnego dla dzieci i młodzieży. 

Jak piszą organizatorzy, czyli Ogólnopolskie Stowarzyszenie Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dla naszych dzieci”: Poprzez piosenki chcemy przypominać  na czym polegają relacje międzyludzkie, gdzie istnieją granice między dobrem i złem. Chcemy  wyczulić dzieci i młodzież na problemy środowiska, nietolerancji, zobojętnienia oraz znieczulicy, a także nauczyć odpowiedzialności za swoje czyny i namawiać do interakcji społecznej, ciągłej pomocy słabszym i czynienia dobra.

Chcielibyśmy, aby to przedsięwzięcie wpisało się w festiwalową tradycję Włocławka. Zamierzamy wypromować nasze miasto jako miejsce, w którym rozbrzmiewają piosenki dla dzieci. Równocześnie chcemy upowszechniać dorobek naszych rodzimych twórców, czyli autora tekstów Jacka Cudnego oraz kompozytora Grzegorza Walczaka, jak i muzyków,  którzy biorą czynny udział w  projekcie  CW 4KIDS. W skład zespołu wchodzą włocławscy muzycy, jak również śpiewające dzieci, które przez lata będą zastępowane  kolejnym  pokoleniem  rozśpiewanych  artystów.

Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2005-2013 do udziału w Festiwalu. Szczegóły organizacyjne dostępne są na stronie festiwalowej –   www.festiwalCUDNOLANDIA.pl

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.

[an error occurred while processing this directive]