“Mój świat – Moje Życie” – laureaci

baner-moj swiat

Jubileuszowe XX Prezentacje Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych za nami! 

25 kwietnia jury w składzie: Elżbieta Gąsiorowska, Monika Pałucka i Tomasz Majchrzak po obejrzeniu trzech programów artystycznych postanowiło przyznać: nagrodę w wysokości 200 zł Warsztatowi Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci; nagrodę w wysokości 300 zł Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO i nagrodę w wysokości 500 zł Warsztatom Terapii Zajęciowej z ul. Łaziennej.

W piątek 26 kwietnia jury zobaczyło 12 prezentacji i postanowiło przyznać następujące nagrody:
Grand Prix i 1000 zł zdobył Dom Pomocy Społecznej Nowa Wieś, gm. Wielgie.
Nagrody w wysokości 100 zł za przygotowanie wystaw: Dom Pomocy Społecznej w Kowalu, Dom Pomocy Społecznej we Włocławku ul. Nowomiejska i Dom Pomocy Społecznej w Rzeżewie.
Za przygotowanie programów artystycznych nagrody w wysokości 200 zł otrzymali Środowiskowy Dom Samopomocy w Aleksandrowie Kujawskim i Środowiskowy Dom Samopomocy w Kowalu.
Nagrodę w wysokości 300 zł Środowiskowy Dom Samopomocy w Czarnem.
Nagrody po 500 zł Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja” i Dom Pomocy Społecznej w Izbicy Kujawskiej.
Nagrodę specjalną otrzymał Eryk Lubczyński z grupy z Ośrodka Dziennego Pobytu z ul. Brzeskiej we Włocławku.

Fundatorem nagród finansowych było Centrum Kultury „Browar B.”.
Fundatorami nagród rzeczowych byli Prezydent Włocławka, Starostowie Powiatów: Włocławskiego, Radziejowskiego, Lipnowskiego, Rypińskiego, Aleksandrowskiego oraz Burmistrzowie Izbicy Kujawskiej i Aleksandrowa Kujawskiego, a także Wójt Gminy Baruchowo.
DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Pozostałe aktualności

taktyk TOP10 www
Taktyk – Top 10 gier 2020
slider www
Historie z Włocławka – Konkurs

Komentowanie jest zamknięte.