Forteca na III Nadwiślańskim Rozpoczęciu Sezonu Motocyklowego

forteca 1080

W Narodowe Święto 3 Maja ATH MotoClub przy wsparciu Centrum Kultury “Browar B.” organizuje imprezę nie tylko dla motocyklistów. W programie imprezy przed Halą Mistrzów m.in. parada motocyklowa, koncerty zespołów Forteca i Wpół Do Bluesa, pokazy ratownictwa.

Forteca, to zespół z ciekawym pomysłem na muzykę. Rockowo – metalowe brzmienie z dynamicznymi rytmami i melodyjnymi solówkami wprost idealnie wpasowało się w docelowy przekaz. Początkowo grupa  czerpała teksty z bogatej twórczości poetów tworzących w okresie II wojny światowej, tj.: K.K. Baczyński, W. Broniewski, czy F. Konarskiego, od kilku lat tworzą własne teksty.
“Nie chcemy, aby patriotyzm był pojmowany jedynie jako martyrologia, czy gra polityczna. Jesteśmy patriotami i chcemy poprzez swoją twórczość pokazać, jakie wydarzenia i ich bohaterowie doprowadziły do miejsca, w którym się teraz znajdujemy. Mamy nadzieję, że nasze utwory przybliżą Wam te losy. Patrzymy wstecz, ale także w przyszłość. To od nas, młodych ludzi zależy przyszłość naszej Ojczyzny.”

Mocny rockowy przekaz historii naszej Ojczyzny w Święto Konstytucji 3 Maja o 14.00!  


Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.