Futbolowy świat – gra karciana Polska gola!

taktyk Polska Gola www

Najlepsza gra rodzinna w… Szwajcarii! Wydana przez Naszą Księgarnię Polska gola! oprócz rzeczywistego kopania piłki daje nam prawdziwie piłkarskie emocje: rywalizację, doping, strzelanie goli, radość z wygranej! Rozgrywka zalecana od lat 8 aż do seniora kochającego futbol.

Polska edycja obejmuje pojedynki z Hiszpanią lub Niemcami. Dzielimy się na dwie drużyny – nie muszą mieć równej liczby graczy, co jest zaletą gry. Może nawet być mama kontra dwóch synów lub nierówna grupa kolegów. Karty z imionami piłkarzy dzielą się na bramkarzy, obrońców, pomocników i napastników. Oznaczone odpowiednimi strzałkami determinują nasze ruchy. Tutaj liczą się spostrzegawczość i koncentracja. Kto dostrzeże Jakuba na lewej stronie, czy Joshua przejmie to podanie, a może szybki lob do Roberta, strzał, interwencja Manuela, dobitka Arka i… GOOOOOL!!!! Gramy do 5 goli dla jednego zespołu i rewanż – zamiana kart.
Polska gola! jest niezwykle integracyjną i sympatyczną karcianką. Małe pudełko możemy właściwie zabrać ze sobą wszędzie i rozpocząć mecz. Ćwiczymy szybkość i zręczność – nieocenione dla młodszych graczy. Młodzież będzie za to miała mnóstwo zabawy. Przy okazji naprawdę gimnastyka, gdyż błyskawiczne machanie kartami potrafi być wyczerpujące. Gra jest starannie wykonana i trwała – karty wytrzymują wiele. Jeszcze jeden plus rozgrywki: po meczu nie grożą Wam zakwasy! :-)

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.