III Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

szopka-baner

Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych świąt w roku, które obok wymowy religijnej, posiada ogromny wymiar rodzinny, łagodzi nastroje, łączy pokolenia i przysparza miłości. Jedną z tradycji Świąt Bożego Narodzenia jest budowa szopek.
Zwyczaj ten sięga XIII wieku, a bożonarodzeniowa szopka w sposób szczególny wpisała się w świąteczny klimat i stała się częścią kultury wszystkich narodów świata.
Kontynuując tradycję budowania szopek bożonarodzeniowych, Klub „Zazamcze” Centrum Kultury „Browar B.” zaprasza reprezentacje szkół oraz rodziny z Włocławka do wzięcia udziału w III Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie samemu, z nauczycielem i przyjaciółmi lub wspólnie z rodziną przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej. Na autorów najpiękniejszych i najciekawszych szopek czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Centrum Kultury „Browar B.” i Centrum Handlowe Wzorcownia.
Szopkę do konkursu należy zgłosić do dnia 10 grudnia br. wypełniając kartę zgłoszenia lub zgłosić udział telefonicznie. Wykonaną już szopkę prosimy dostarczyć do dnia 16 grudnia br. do Klubu „Zazamcze” ul. Toruńska 87.
Pokonkursowa wystawa szopek odbędzie się w okresie świątecznym w Centrum Kultury „Browar B.” ul.Bechiego 4 oraz w Centrum Handlowym Wzorcownia. /Więcej informacji w regulaminie/.
Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania ze strony internetowej www.ckbrowarb.pl lub w Klubie „Zazamcze” ul.Toruńska 87.
Informacje: Klub „Zazamcze” tel. 54 232 25 66, 799 111 051Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.