Justin Fuentes – warsztaty taneczne hip hop

justin-banner

Justin Fuentes – znany międzynarodowy choreograf, instruktor tańca hip hop, jazz-funk, commercial już po raz drugi poprowadzi otwarte warsztaty taneczne hip hop. Dzieci i młodzież zapraszamy 25 kwietnia br. do Klubu „Zazamcze” ul. Toruńska 87. Warsztaty organizowane będą dla dwóch grup: początkującej w godz. 11.00-12.30 i średnio zaawansowanej w godz. 12.45-14.15.
Charyzama, doskonały kontakt Justina z młodymi tancerzami oraz język angielski, którym się posługuje podczas warsztatów, stwarzają niepowtarzalną pełną pozytywnej energii atmosferę warsztatów.
Justin ma 26 lat urodził się w Wenezueli, jego mama pochodzi z Hiszpanii, a ojciec z Trynidadu Tobago. Tworzył choreografie min.: do wielu imprez MTV, Miss Świata w Wenezueli czy Google Festival w Irlandii; jest również autorem układów tanecznych wykorzystywanych do teledysków gwiazd światowego formatu oraz założycielem COLABO – organizacji łączącej tancerzy i choreografów współpracujących ze sobą i tworzących warsztaty tańca oraz obozy szkoleniowe na wszystkich poziomach zaawansowania nie tylko w Wenezueli, ale akże w wielu krajach europejskich.
Zapisy: Klub „Zazamcze” tel. 54 232 25 66

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.