Justin Fuentes – warsztaty taneczne hip hop

justin-banner

Klub “Zazamcze” zaprasza 13 grudnia br.na otwarte warsztaty taneczne hip hop, które poprowadzi Justin Fuentes – znany międzynarodowy choreograf, instruktor tańca hip hop, jazz-funk, commercial.
Justin ma 26 lat urodził się w Wenezueli, jego mama pochodzi z Hiszpanii a ojciec z Trynidadu Tobago. Tworzył choreografie min.: do wielu imprez MTV, Miss Świata w Wenezueli czy Googl Festival w Irlandii; jest również autorem układów tanecznych wykorzystywanych do teledysków gwiazd światowego formatu oraz założycielem COLABO – organizacji łączącej tancerzy i choreografów współpracujących ze sobą i tworzących warsztaty tańca i obozy szkoleniowe na wszystkich poziomach zaawansowania nie tylko w Wenezueli ale także w wielu krajach europejskich.
Justin Fuentes prowadzi warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania. Jego profesjonalizm, pochodzenie i osobowość oraz język angielski, którym się posługuje podczas warsztatów, stwarzają niepowtarzalną pełną pozytywnej energii atmosferę.
Warsztaty odbędą się w dwóch grupach tanecznych: dla początkującej w godz. 11.00-12.30
i średnio zaawansowanej w godz. 13.00-14.30. Koszt warsztatów 35 zł
Zapisy: Klub „Zazamcze” tel. 54 232 25 66 oraz Paulina Tokarska tel. 886 661 728

justin

Pozostałe aktualności

slajder Oblicza 2020 ckkb 1920 x 575
Oblicza Młodej Sztuki VII
baner-cudnolandia
Cudnolandia

Komentowanie jest zamknięte.