II Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

szopka-baner

Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych świąt w roku, które obok wymowy religijnej, posiada ogromny wymiar rodzinny, łagodzi nastroje, łączy pokolenia i przysparza miłości. Jedną z tradycji Świąt Bożego Narodzenia była i jest budowa szopek.
Zwyczaj ten sięga XIII wieku, a bożonarodzeniowa szopka w sposób szczególny wpisała się w świąteczny klimat i stała się częścią kultury wszystkich narodów świata.
Kontynuując tradycję budowania szopek bożonarodzeniowych, Klub „Zazamcze” zaprasza reprezentacje szkół oraz rodziny z Włocławka do udziału w II Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie samemu, z nauczycielem i przyjaciółmi lub wspólnie z rodziną przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej. Na autorów najpiękniejszych i najciekawszych szopek czekają atrakcyjne nagrody. Wystawa szopek odbędzie się w okresie świątecznym w Centrum Kultury „Browar B.” ul. Łęgska 28 oraz w Centrum Handlowym Wzorcownia. /Więcej informacji w regulaminie/.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej lub w Klubie „Zazamcze” ul.Toruńska 87.
Informacje: Klub „Zazamcze” tel. 54 232 25 66

Karta zgłoszenia
Regulamin II Konkursu

Pozostałe aktualności

baner-poezja2020www
XXIX Finał Turnieju Poezji Śpiewanej
slajder Oblicza 2020 ckkb 1920 x 575
Oblicza Młodej Sztuki VII

Komentowanie jest zamknięte.