keep rockin’ – nowy termin

kee1

Koncert promujący nowy album grupy “Seismic Shift” odbędzie się 3 października o 19.00.

Zespół keep rockin’ powstał we wrześniu 2008 roku pod skrzydłami Włocławskiego Centrum Kultury. Są laureatami ogólnopolskich konkursów: “Struna” (2009) oraz “Rock Piotrcovia” (2011). Ich muzyka gościła m.in. w Radiowej Trójce, ProRadio, czy radiu RockTime. Koncertowali m.in. z zespołami Lizard, Kruk, Mr Pollack, Art of Illusion, AnVision, Retrospective, Karnataka (UK), czy Władysławem Komendarkiem (Exodus).
W swojej muzyce zespół łączy wiele gatunków muzyki “gitarowej” – od brzmień typowych dla rocka, czy heavy metalu z lat 80′ i 90′ (płyta “Into The Unknown – 2013), prog-rockowych i metalowych (“Screaming Out Your Name” – 2017), po nowoczesną muzykę progresywną na płycie “Seismic Shift”, której premiera odbędzie się w dzień koncertu w Centrum Kultury “Browar B.”. Koncert będzie pierwszą okazją do usłyszenia keep rockin’ w nowym składzie.

Zespół tworzą:
Michalina Domańska-Krawiec – wokal
Remigiusz Bregier – gitara
Adam Muszyński – gitara
Aleksander Kruszewski – bas
Janko Janicki – perkusja

Koncert planowany na 17 kwietnia, odbędzie się 3 października o 19.00 w Browarze B. Bilety po 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu na biletyna.pl i w kasie Browaru.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.