keep rockin’ – nowy termin

kee1

Koncert promujący nowy album grupy “Seismic Shift”. Jako support zagra Protoplasta.

Zespół keep rockin’ powstał we wrześniu 2008 roku pod skrzydłami Włocławskiego Centrum Kultury. Są laureatami ogólnopolskich konkursów: “Struna” (2009) oraz “Rock Piotrcovia” (2011). Ich muzyka gościła m.in. w Radiowej Trójce, ProRadio, czy radiu RockTime. Koncertowali m.in. z zespołami Lizard, Kruk, Mr Pollack, Art of Illusion, AnVision, Retrospective, Karnataka (UK), czy Władysławem Komendarkiem (Exodus).
W swojej muzyce zespół łączy wiele gatunków muzyki “gitarowej” – od brzmień typowych dla rocka, czy heavy metalu z lat 80′ i 90′ (płyta “Into The Unknown – 2013), prog-rockowych i metalowych (“Screaming Out Your Name” – 2017), po nowoczesną muzykę progresywną na płycie “Seismic Shift”, której premiera odbędzie się w dzień koncertu w Centrum Kultury “Browar B.”. Koncert będzie pierwszą okazją do usłyszenia keep rockin’ w nowym składzie.

Zespół tworzą:
Michalina Domańska-Krawiec – wokal
Remigiusz Bregier – gitara
Adam Muszyński – gitara
Aleksander Kruszewski – bas
Janko Janicki – perkusja

Jako support zagra Protoplasta. Ich muzyki nie można zakwalifikować do konkretnego gatunku. Łączy ona w sobie elementy: progresywnego rocka, metalu i grunge’u. Ekspresyjny sposób prezentowania swojej twórczości na scenie oraz ich pełne zaangażowanie w tworzenie muzycznego przekazu dają publiczności niezapomniane wrażenia. Niepowtarzalne brzmienie gitarzysty Michała Cichala, który korzysta z własnoręcznie zaprojektowanych i wykonanych instrumentów. Duet sekcyjny to Paweł Grabowski/Michał Usdrowski. Frontmanem grupy był tragicznie zmarły Piotr Majcher. Od jego śmierci Protoplasta gra jako trio instrumentalne.

Koncert planowany na 17 kwietnia, odbędzie się 3 października o 19.00 w Browarze B. Bilety po 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu na biletyna.pl i w kasie Browaru.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.