Pokonkursowa wystawa prac laureatów i uczestników XII Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego

Zagaj 2020

Wyjątkowa w tym roku sytuacja i pandemia wirusa COVID-19 uniemożliwiła tradycyjne spotkanie uczestników i laureatów Konkursu im. Stanisława Zagajewskiego na otwarciu wystawy w kwietniu.

Aby nie trzymać młodych artystów w niepewności, 3 kwietnia 2020 r., zostały ogłoszone do wiadomości publicznej wyniki posiedzenia Jury na stronach internetowych organizatorów: Centrum Kultury „Browar B.” oraz Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku. Ekspozycję prac, owoców zmagań konkursowych oraz dzieł nadesłanych zdecydowano się przesunąć na okres późniejszy. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich, którzy pragną poznać tegoroczne realizacje stworzone w ramach XII Konkursu Rzeźbiarskiego dla Dzieci i Młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego, podjęto decyzję by udostępnić ich prezentację w dniu 29 maja 2020 r. Zrezygnowano tym samym z ceremonii wręczania nagród. Dwunasta edycja konkursu nie mogłaby się odbyć gdyby nie wsparcie finansowe, które organizatorzy otrzymali od Prezydenta Miasta Włocławek, Pana dr Marka Wojtkowskiego oraz Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Pana Piotra Całbeckiego.
Wystawę pokonkursową można zwiedzać, zachowując obowiązujące zasady bezpieczeństwa, w gmachu Zbiorów Sztuki Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej przy ul. Zamczej 10/12, począwszy od 29 maja aż do 28 czerwca 2020 r.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego w 2021 r.

Katalog wystawy/laureaci konkursu zobacz tutaj

Pozostałe aktualności

taktyk TOP10 www
Taktyk – Top 10 gier 2020
slider www
Historie z Włocławka – Konkurs

Komentowanie jest zamknięte.