slajder zajęcia wokalne-m


Zajęcia zespołu wokalnego, w ramach których odbywa się indywidualne i zbiorowe szkolenie wokalne. Zapewniamy rozwijanie zdolności muzycznych z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji uczestników. Nauka śpiewu połączona jest z muzyczną zabawą.


Adresat Dzieci od lat 6, młodzież
Zapisy Wrzesień
Termin zajęć Środy17.00-18.00
Nowy nabór Trwa
Cel zajęć Zajęcia wokalne, to oferta skierowana do dzieci i młodzieży. Zapraszamy tych, którzy pragną rozwijać się wokalnie i muzycznie pod okiem profesjonalnego trenera wokalnego. Naukę może rozpocząć każda chętna osoba, niezależnie od poziomu, słuchu muzycznego czy doświadczenia. Podczas pierwszych zajęć nie są przeprowadzane przesłuchania, a od ucznia nie jest wymagana znajomość nut czy pojęć muzycznych.
Koszt 70 zł/miesiąc

 

Informacja o zapisach:

osoby zainteresowane zapisem na dana formę proszone są o pobranie druku formularza. Wypełniony druk prosimy dostarczyć osobiście lub pocztą na adres: Klub „Stara Remiza” ul. Żabia 8, 87-800 Włocławek


Zajęcia prowadzi

Anetta Kruszka


Magister edukacji muzycznej. Obecnie czynny nauczyciel w szkole podstawowej. Prowadzi amatorskie zespoły wokalne, współpracuje ze Studium Muzyki Klasycznej i Rozrywkowej.

Anetta Kruszka