Projekt bez nazwy (7)

SLIDE JAZZ

Slide Jazz to sekcja tańca jazzowego. Formacja ta z dużymi sukcesami prezentuje swoje umiejętności taneczne na konkursach, turniejach i przeglądach. Tancerki w swoich choreografiach przekazują ciekawą ekspresję i prezentują wysoki poziom artystyczny.

Wybór sekcji tańca jazzowego gwarantuje podniesienie umiejętności fizycznych i poprawienie sprawności całego ciała. Taniec ten prezentuje się bardzo efektownie czemu zawdzięcza coraz większą popularność. Skupia się nie tylko na technice tańca, ale na wyrażaniu swoich uczuć i emocji.

 

KAROLINA NOWAKOWSKA – pedagog, absolwentka Studium Tańca Nowoczesnego w Gdyńskiej Szkole Artystycznej. Założycielka, dyplomowany instruktorka i choreografka zespołów tańca nowoczesnego HAPPY FEET i SLIDE JAZZ. Z tańcem związana od 10 roku życia. W 2023 r. otrzymała „Laur Prezydenta” w kategorii „Twórca-taniec” odebrany z rąk prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego.

Cechą charakterystyczną pani Karoliny Nowakowskiej jest zaangażowanie, pracowitość i kreatywność. Prowadzone przez nią zespoły prezentują z sukcesami swoje umiejętności na licznych konkursach, turniejach i przeglądach, dzięki czemu mogą poszczycić się tytułami Mistrzów Polski.

Adresat Dzieci od 8 lat
Zapisy   Nabór uzupełniający
Terminy zajęć Poniedziałki  godz. 18.30-20.00, środy godz. 18.30-20.00
Koszt 110zł/miesiąc