Kolejna edycja kursu tanga argentyńskiego

1080-tango

Po ogromnym zainteresowaniu poprzednią edycją Centrum Kultury „Browar B.” 1 i 2 sierpnia zaprasza na kolejne spotkania w ramach błyskawicznego kursu gorącego tanga argentyńskiego z przez Marią Gesse i Nazarem Mikhalykiem.

Tym razem zajęcia odbędą się w dwóch grupach: od podstaw oraz dla osób, które znają już podstawowe kroki tanga argentino bądź chciałyby rozwinąć umiejętności nabyte podczas lipcowej edycji.

Pochodzący z Rosji i Ukrainy tancerze z ponad siedmioletnim doświadczeniem w nauczaniu tanga argentino wyszkolili wielu bardzo dobrych tancerzy, a nawet instruktorów tanga.

W przystępny sposób będzie można zatem nie tylko opanować podstawowe techniki tańca, ale także poznać i zrozumieć całą filozofię oraz kulturę z nim związaną przy okazji świetnie się bawiąc. Maria i Nazar są skarbnicą wiedzy na temat muzyki, tekstów piosenek, artystów oraz tanecznych mistrzów tworzących style i mających wpływ na kierunki rozwoju tanga argentyńskiego. Instruktorzy wyrażają przekonanie, że każdy może nauczyć się tanga – potrzebna jest tylko chęć do nauki. Stosują jasną metodykę nauczania i starają się podchodzić do uczniów na tyle indywidualnie na ile to tylko możliwe.

4 godzinny kurs: 1 sierpnia (sobota) gr. od podstaw godz. 17-19, gr. kontynuująca 15-17 oraz 2 sierpnia (niedziela) od podstaw godz. 15-17, gr. kontynuująca 13-15 w cenie 60 zł/kurs. Zgłoszenia od par przyjmowane są w Dziale Animacji i Edukacji Kulturalnej do czwartku 30 lipca pod nr tel. 54 427-02-47 w godz. 8-15.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.