Kurs Tanga Argentino

1080 tango

Centrum Kultury „Browar B.” 4 i 5 lipca zaprasza do nowoczesnej Sali Tańca przy ul. Łęgskiej 28 na błyskawiczny kurs gorącego tanga argentyńskiego prowadzony przez Marię Gesse i Nazara Mikhalyk. Pochodzący z Rosji i Ukrainy tancerze z ponad siedmioletnim doświadczeniem w nauczaniu tanga argentino wyszkolili wielu bardzo dobrych tancerzy, a nawet instruktorów tanga.

W przystępny sposób będzie można zatem nie tylko opanować podstawowe techniki tańca, ale także poznać i zrozumieć całą filozofię oraz kulturę z nim związaną przy okazji świetnie się bawiąc. Maria i Nazar są skarbnicą wiedzy na temat muzyki, tekstów piosenek, artystów oraz tanecznych mistrzów tworzących style i mających wpływ na kierunki rozwoju tanga argentyńskiego. Instruktorzy wyrażają przekonanie, że każdy może nauczyć się tanga – potrzebna jest tylko chęć do nauki. Stosują jasną metodykę nauczania i starają się podchodzić do uczniów na tyle indywidualnie na ile to tylko możliwe.

6 godzinny kurs: 4 lipca (sobota) w godz. 15:00-18:00 oraz 5 lipca (niedziela) w godz. 14:00-17:00 w cenie 30 zł od osoby. Zgłoszenia od par przyjmowane są w Dziale Animacji i Edukacji Kulturalnej do 2 lipca pod nr tel. 54 427-02-47 w godz. 8-15.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.